top of page

Tahad teada, kuidas saada vormi kaloreid lugemata?

3. oktoober algab Hopa Ninja TASUTA eelnädalal. Teeme 7 päeva mõnusaid videotreeninguid ja lisaks õpid vahvaid nippe, kuidas oma toidulauda rikastada ja tervislikke harjumusi luua. 
Registreerimiseks lisa lihtsalt oma e-mail. 


 

Anchor 1

Hopa Ninja eelnädal sobib Sulle kui...

Soovid saada vormi, aga ei tea kuidas alustada või ei julge trenni minna

Saad alustada väikestest sammudest ja trenni teha oma armsas kodus. Anname Sulle kõik vajalikud tööriistad ja juhendid. Aitame Sul järjel püsida ning vastame kõikidele Sinu tekkinud küsimustele.

Sul ei jätku laste ja/või töö kõrvalt aega endale

Kui tunned, et pead kõigi ja kõige eest hoolitsema ja endale aega ei jäägi, siis 35 min Hopa trennid on just sobivad. Õppides programmis tegema häid toiduvalikuid ja olema sõber oma kehaga, õpetad seda ka oma lastele ning annad neile eluks kaasa väga olulise oskuse.

Sul on kiire, Sa ei jõua trenni või süüa teha

Näitame kuidas teha lihtsaid ja häid valikuid, ka siis, kui Sul on kiire. Trennid on lühikesed, kuid tõhusad. Saad trenne teha endale sobival ajal ja kohas – kuskile pole vajadust sõita.
 

Meie trennid on tõhusad sest toimivad intervallide põhimõttel. Spetsiaalselt välja töötatud kavadega põletad rohkem rasva, toniseerid lihaseid ja tunned end oma kehas hästi juba pärast esimest trenni.

4 põhjust, mis teevad selle programmi eriliseks

Sul ei hakka kunagi igav

Kõik trennid on eraldi ette valmistatud ja alati uued.

Suurepärane treeningkogemus

Sobiv muusika aitab õide puhkeda Sinu treeningelamusel.

Sa ei pea lugema kaloreid

Paneme suurt rõhku uute harjumuste kujundamisele.

Sa saad kõigega hakkama

Näitame keeruliste harjutuste kõrval alati alternatiive.

EELNÄDAL SISALDAB

5 täispikka (35 min.) videotreeningut

Lühikesed Challenged nädalavahetusel

Motivatsioon Hopa Fit FB grupis

Igapäevased sisukad toitumisalased õppetunnid

Vastused oma küsimustele treener Katrin Saarelt

Kujundad endale trenniharjumuse

Igal hommikul e-mail  päeva ülesannetega

Hopa Ninja vol 15 algab 2. AUGUST.

hiit 1 (2).png

TREENER KATRIN SAARE

Sport ja tervislik elustiil on mu kirg. Usun sellesse, et tehes iga päev natuke paremaid valikuid oma liikumise ja toitumise harjumuste juures viib sihile. Trennis olen Sinu jaoks olemas, motiveerin, juhendan ja aitan Sul avastada kui sitke tegelikult oled. 

 

Oman IPT international personal trainer ( EQF level 4 ) litsentsi. PN Nutrition level 1 sertifikaati, TRX rühmatreeneri, POP Pilatese, YOGAFUNCi litsentse. Läbinud EFKL 3-4 taseme kulturismi ja fitnesstreenerite erialase koolituse, Eesti Võimlemisliidu Aeroobika ja rühmatreeningute treenerite 3 taseme koolituse, Tallinna Ülikooli Treeneri 3 taseme spordi ja üldainete teooria-kursuse, Rahvatervise akadeemia Sportlase toitumise koolituse, Eesti Personaaltreenerite liidu Tools and screening for personal trainer koolituse. Olen Hopa TV, koduste videotreeningute keskkonna, asutaja ning treener.

bottom of page