top of page
Nimetu kujundus (1).png

MUSTA REEDE PAKKUMINE

Tahad olla vormis ja langetada kaalu?
Tahad toituda tervislikult?
Soovid osaleda Ninja programmis?

Soovid ligipääsu 800+ treeningule?
Soovid head hinda?

 

Siis see pakkumine on sulle! Treeni 12 kuud 62% soodsamalt

Kui oled kordki elus proovinud kaalu langetada, siis tead, kui raske see on. Veelgi enam, kui oled soovitud kaaluni jõudnud, on praktiliselt võimatu seda hoida. Masendus on aga lõpuks suur, kui mõni aeg hiljem kaalule astudes avastad, et number on suurem kui kunagi varem.

 

Tervislik kaalulangus põhineb printsiipidel: tervislik toit, õiged kogused ja aktiivne eluviis. Kuid selleks, et vormis püsida, ei taha keegi terve elu toitu kaaluda ega kaloreid lugeda.

 

Olen Katrin Sumberg, Hopa TV asutaja ja fitnesi fänn üle 15 aasta. Oma töös näen iga päev, kui paljud inimesed on hädas kaaluga – Naised ei saa peale sünnitust vormi, kiire elutempo segab, trennid on kaugel. Pidevad dieedid, toidu kaalumine ja kurnav kalorite lugemine. Lastele ei jõua enam järgi joosta ja kimbutama hakkavad haigused, mida varem polnud – see on osa allakäiguspiraalist.

 

Mul oli mure selle trendi pärast ning seetõttu asusin innukalt läbi töötama teaduslikke uuringuid ja õppima käitumispsühholoogiat ning harjumuse tekkimise printsiipe. Selle pingutuse tulemusel oleme avastanud toimiva lahenduse ning veendunud, et tulemused toob see, kui loome püsiva harjumuse, tehes iga päev natuke paremaid valikuid.

 

Nende teadmiste põhjal lõin Hopa Ninja programmi, kus ei ole “kiiresti vormi” trikke, kalorite lugemist ega toidu kaalumist. Selle asemel paneme rõhku heade harjumuste kujundamisele ja paremate teadlike valikute tegemisele läbi põnevate videotreeningute ja toitumise mängu.

 

Programm kestab 9 nädalat ning selleks ajaks anname Sulle kõik vajalikud tööriistad, juhendame, toetame ja motiveerime. Sa saad võistelda nii iseenda kui teistega – programmiga liitudes saad kutse salajasse Facebooki gruppi, kus Sind ootavad ees teised mängijad, kellest suur hulk naudivad juba mitmendat ringi, ega kavatse lõpetada.

 

Programm eeldab, et Sa tõesti tahad välja saada pidevast dieeditamise ringist ning saavutada keha, energia, tervise ning uued harjumused, mille üle võid uhke olla. Oma keha eest hoolitsemine läbi heade harjumste on investeering, mille tasuvus on hindamatu.

Jelena Vain.jpg

JELENA VAIN

Alguses kui liitusin, siis mul eriti suurt usku polnud, aga poleks uskunud, et ma nii Hopa sõltuvusse jään. Kui möödunud oli mõni kuu, siis tuttavad hakkasid märkama, et siit sealt on vorm paranenud.

Maaris Kuuben.jpg

MAARIS KUUBEN

Kui ma alguses tegin kõiki asju level ühega, siis olen enamus harjutusi juba level kaheks vahetanud...kilosed hantlid 2 kilosteks ja nõrga lindi, sinise, ehk siis keskmise tugevuse lindi vastu.

Merili Tamm.jpg

MERILI TAMM

Mul pole kordagi tulnud mõttesse, et ma jätaks pooleli. Eelkõige motiveerivadki erinevad trennid (erinev ülesehitus, raskustega trennid, kardio.

Hopa Ninja programm sobib Sulle kui...

Soovid saada vormi, aga ei tea kuidas alustada või ei julge trenni minna

Saad alustada väikestest sammudest ja trenni teha oma armsas kodus. Anname Sulle kõik vajalikud tööriistad ja juhendid. Aitame Sul järjel püsida ning vastame kõikidele Sinu tekkinud küsimustele.

Sul ei jätku laste ja/või töö kõrvalt aega endale

Kui tunned, et pead kõigi ja kõige eest hoolitsema ja endale aega ei jäägi, siis 35 min Hopa trennid on just sobivad. Õppides programmis tegema häid toiduvalikuid ja olema sõber oma kehaga, õpetad seda ka oma lastele ning annad neile eluks kaasa väga olulise oskuse.

Sul on kiire, Sa ei jõua trenni või süüa teha

Näitame kuidas teha lihtsaid ja häid valikuid, ka siis, kui Sul on kiire. Trennid on lühikesed, kuid tõhusad. Saad trenne teha endale sobival ajal ja kohas – kuskile pole vajadust sõita.
 

Meie trennid on tõhusad sest toimivad intervallide põhimõttel. Spetsiaalselt välja töötatud kavadega põletad rohkem rasva, saad ilusad lihaseid ja tunned end oma kehas hästi juba pärast esimest trenni.

8 põhjust, mis teevad selle programmi eriliseks

Sul ei hakka kunagi igav

Kõik trennid on eraldi ette valmistatud ja alati uued.

Suurepärane treeningkogemus

Sobiv muusika aitab õide puhkeda Sinu treeningelamusel.

Sa ei pea lugema kaloreid

Paneme suurt rõhku uute harjumuste kujundamisele.

Sa saad kõigega hakkama

Näitame keeruliste harjutuste kõrval alati alternatiive.

Sa saad kõigele vastused

Vastame kõikidele Sinu tekkinud küsimustele ja muredele.

Programm tekitab sõltuvust

Edetabel ja kogutud hopad motiveerivad pingutama.

Sa kuulud Hopa Ninja perekonda

Pääsed gruppi, kus on ainult programmis osalejad.

Sul on edaspidi privileegid

Programmi läbinuid ootavad ees soodustused.

Hopa Ninja
2 kuune programm sisaldab

40 täispikka (35 min.) videotreeningut

Motivatsioon Hopa Ninja FB grupis

40x uut harjumust tekitavat toitumisülesannet

Võimalus teha lemmikuid trenne (800+ trenni)

Iganädalased sisukad toitumisalased õppetunnid

Vastused oma küsimustele treener Katrin Saarelt

Kujundad endale 9 nädalaga head harjumused

Hopa Ninja vol 15 algab 2. AUGUST.

hiit 1 (2).png

TREENER KATRIN SUMBERG

Sport ja tervislik elustiil on mu kirg. Usun sellesse, et tehes iga päev natuke paremaid valikuid oma liikumise ja toitumise harjumuste juures viib sihile. Trennis olen Sinu jaoks olemas, motiveerin, juhendan ja aitan Sul avastada kui sitke tegelikult oled. 

 

Oman IPT international personal trainer ( EQF level 4 ) litsentsi. PN Nutrition level 1 sertifikaati, TRX rühmatreeneri, POP Pilatese, YOGAFUNCi litsentse. Läbinud EFKL 3-4 taseme kulturismi ja fitnesstreenerite erialase koolituse, Eesti Võimlemisliidu Aeroobika ja rühmatreeningute treenerite 3 taseme koolituse, Tallinna Ülikooli Treeneri 3 taseme spordi ja üldainete teooria-kursuse, Rahvatervise akadeemia Sportlase toitumise koolituse, Eesti Personaaltreenerite liidu Tools and screening for personal trainer koolituse. Olen Hopa TV, koduste videotreeningute keskkonna, asutaja ning treener.

bottom of page