Rohkem kui lihtsalt spordiklubi

Kordumatud päevatrennid, mis toovad päriselt tulemused.

Puhkad kalorite lugemisest ja kujundad püsivad head harjumused.

Oled osa kokkuhoidvast tiimist. Motiveerime, innustame, võistleme. 

Mis teeb Hopa Fiti eriliseks?

Oleme rohkem kui lihtsalt spordiklubi. Hopas treenides saad ühe kuukaardiga osa terviklikust trennide, toitumise ja harjumuste kujundamise programmist, mis aitab Sul jõuda oma eesmärkideni. Olgu selleks siis tervis, energia, parem vorm või lihtsalt soov omandada ja hoida häid liikumise ning tervisliku elustiili harjumusi. 

Enne kui trennidega alustame, paneme kirja Su mõõdud, määrame kehakoostise ja paneme paika eesmärgid ning plaani kuidas nendeni jõuame. 

Oleme muutnud trenni tegemise, toitumise ja heade harjumuste kujundamise vahvaks mänguks. Trennide, toitumise ja harjumuste eest kogud punkte, võistled iseenda ja teistega ning saad vormi mängeldes.

Meie treenerid on alati trennis Sinu jaoks olemas: nad juhendavad, innustavad ja aitavad avastada, kui tugev tegelikult oled. Hopa treeninggrupid on väikesed, inimesed sõbralikud ja positiivsed. Kiiresti tekib tunne, et oled osa sõpruskonnast, kes väärtustab liikumist ja üksteise motiveerimist. 

Tee iga päev natuke paremaid ja teadlikumaid valikuid. Nii saavutad tulemused, mis pikalt püsima jäävad.

Trennid

Tunniplaanist leiad nii Hopa BootCampi (HBC) ja Ninja BC kontseptsioontunde, Zumba erinevaid kontseptsioontunde, klassikalist aeroobikat ja kõht/selg/tuhar trenne. Saad ennast proovile panna huvitavas Kangoo Jumpsi trennis ja venitada end Shindo tunnis. Trennides osalemise eest kogud punkte ja saad võistelda nii enda kui ka teistega. 

 

Kui Sinu eesmärk on olla terve, energiline ja sõber oma peegelpildiga, siis vali trennid, toitumine ja harjumused, mida  tahad jälgida terve elu - kujundades nendest jätkusuutliku elustiili.

Elustiil

Kui oled väsinud kalorite lugemisest ja tahad õppida, kuidas teha teadlikke valikuid oma toidulaual, oled õiges kohas. Lisaks trennidele kuulub kuukaardi juurde ka toitumise ja harjumuste kujundamise programm. Anname Sulle kõik vajalikud tööriistad, et tervislik toitumine ja liikumine muutuks elustiiliks ja Sa ei tunneks enam kunagi vajadust ühtegi "dieeti" pidada. 

 

Sõpruskond

Hopas oled Sa osa kokkuhoidvast tiimist, kes toetab ja innustab üksteist. Hopatajad on positiivsed ja peavad lugu tervisest. Meil on oma grupp, kus suhtleme ja jagame kogemusi. Korraldame vähemalt kord kvartalis ühe kinnise klubiürituse. Teeme trennimaratone, laagreid ja erinevaid koolitusi.  

 

Tule klubisse

Esimene proovitrenn TASUTA