Meie treenerid

HBC jõud

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.

Katrin Saare

Sport ja tervislik elustiil on mu kirg. Usun sellesse, et tehes iga päev natuke paremaid valikuid oma liikumise ja toitumise harjumuste juures, saavutad tulemused, mis püsivad. Trennis olen Sinu jaoks olemas, motiveerin, juhendan ja aitan Sul avastada kui sitke tegelikult oled. 

 

Oman IPT international personal trainer ( EQF level 4 ) litsentsi. PN Nutrition toitumistreeneri level 1 sertifikaati, TRX rühmatreeneri, POP Pilatese, YOGAFUNCi litsentse. Läbinud EFKL 3-4 taseme kulturismi ja fitnesstreenerite erialase koolituse, Eesti Võimlemisliidu Aeroobika ja rühmatreeningute treenerite 3 taseme koolituse, Tallinna Ülikooli Treeneri 3 taseme spordi ja üldainete teooria-kursuse, Rahvatervise akadeemia Sportlase toitumise koolituse, Eesti Personaaltreenerite liidu Tools and screening for personal trainer koolituse.

 

Olen Hopa TV, koduste videotreeningute keskkonna, asutaja ning treener.

Anu Vill

Naudin seda, mida teen!

Liikumine ja treeningud on minu jaoks elustiil, millest olen sõltuvuses, mida soovin jagada. Ei ole võimalik ette ja tagantjärgi treenida, oluline on järjepidevus, lihtsad igapäevased valikud. Mitte kunagi pole alustamiseks liiga hilja ning Sa ei pea olema suurepärane, et alustada. Küll aga tuleb Sul alustada, et olla suurepärane. Ning kui oled juba ukse avanud, siis astu kindlalt edasi…

Rühmatreeningute juhendamist alustasin 2018 aastal. Olen Heatfunc`i ja Pilatesfunc`i instruktor ning läbinud EKFL Jõusaali-, kulturismi- ja fitnessitreenerite koolituse.

Egle Vutt

Olen Zumba, Zumba Kids ja STRONG by Zumba treener. Zumba trreenerina alustasin 2013. aastal ja olen sellega järjepidevalt tegelenud. Tantsimine on minu kirg, meelelahutus ning pingetest vabastaja, seega ei tunne, et see on minu üks töödest.

Ladina rütmidele vahelduseks tantsin ka Bodyjami, kus praegused kuumemad pop-hitid saab läbi tantsitud hip-hop, hous jms stiilidena.

 

Lapsed ja nedega tegelemine on üks mu meeldivam elu osa. Seega oli loomulik jätk, et teen Zumba Kidsi litsentsi, et osata tähelepanu pöörata laste tantsutunni ülesehitusele ning oskustele, kuidas huvitavamalt samme õpetada.

 

2016. aastal hakkasin rohkem tegelema jõutreeningutega, mis viis mind edasi ka STRONG by Zumba koolitusele. Olen valinud need treeningstiilid, et enda keha toonuses, meele erksana ning tuju lõbusana hoida. Seda sama soovin pakkuda ka enda trennides osalejatele. See on tasakaal vaimse ja füüsilise heaolu vahel.

Julia Pabor

Olen lõpetanud Viljandi Kultuuri Kolledzi tantsu eriala  - kutseks laste tantsuõpetaja. Tants ja liikumine on elu. Tants parandab rühti ja arendab koordinatsiooni, paraneb rütmitunnetus, mõjutab meeleolu, vabastab loovust ja tekitab paremat enesetunnet nii vaimselt kui füüsiliselt. Tantsimine nõuab füüsilist pingutust ehk lihaste tööd ja see omakorda tähendab seda, et lihased saavad tantsides jälle toonusesse. Tantsimine treenib praktiliselt kõiki suuremaid lihasrühmi ja aitab kaasa “rasva põletamisele”. Tantsutrenn on tempo poolest tavaliselt aeroobset laadi ja sobib hästi südame-veresoonkonna treenimiseks, erinevaid tantse kasutades on väga lihtne vajaduse korral tempot ja pulssi tõsta või langetada. Tantsivad inimesed on heas vormis, sirge seljaga, muretumad ja rõõmsameelsemad. Liikumine teeb inimesed ilusaks.

Töötan Kesklinna Lasteaias liikumis õpetajana, Laine Mägi Tantsukoolis tantsuõpetajana. Alates 1998 a. tegelen aeroobikaga, oman 2 treeneri taset, annan mitut stiili trenne - bosu, step, body, selg-kõht-tuhar. Lõpetasin massaazi kursused. Oskan klassikalist-,kupu-,mee- ja tselluliidi massaaz. Osalen aeroobika festivaalidel.

Ene Raal

Olen huvitatud tervishoiust ja eluenergia turgutamisega seotud teemadest. See on mind praeguseks juhatanud shindo instruktori ja massööri kutse juurde. Shindo rühmatreeninguid olen teinud juba kümme aastat. Selle meetodi juures kõidab mind just see et ta sobib igas eas ja erineva füüsilise vormiga inimestele. See on nii trenn kui ka teraapia,siin on hingamine, enesemassaaz ja venitus koos.

 

Treeninguga mõjutatakse 12 peamist inimkeha läbivat energiameridiaani. Venitusharjutused aitavad lihaspingete, kaela- ja seljavalu liigeste jäikuse jms. puhul kui ka vaimse stressi puhul. Venituste ajal hingatakse sügavalt kõhupiirkonnast. Püsides asendis, hõõrutakse oma pinges lihaseid ise ning instruktor käib ringi toetab masserides ja vajadusel korrigeerib asendit.

Riinu Veber

Kehaline aktiivsus käib minuga käsikäes juba põhikoolist saadik. Pärast keskkooli sai selle tulemusena valitud Tartu Ülikooli kehakultuuri teaduskond. Aastate jooksul olen proovinud võimalikult palju erinevad spordialasid ja olen alati valmis uutele väljakutsetele.

 

Sa võid leida mind saalist korvpalli mängimas, jõusaalis kange tõstmas või metsa vahel discgolfi kettaid loopimas. Erinevate spordialadega tegelemine on aidanud treeninguid muuta huvitavaks ning mitmekülgsemaks. Samuti usun, et rõõmus meel ja positiivne suhtumine muudavad iga treeningu nauditavaks.

 

Oma optimismi ja energilisust püüan jagada ka sinuga igas trennis!

Lucia Asmarina

Lapsena proovisin mitut spordiala : tantsimist, korvalli, ujumist. Mulle meeldis liikumine, oli see siis pallimäng teiste lastega, suusatamine või puude otsas ronimine. Oli aeg, kus sport ja liikumine jäi minust eemale, sest tegelesin kodu ja lapsega. Viimased 10 aastat tagasi aga avastasin rahvatantsu, indiaca ja treeneriks olemise võlu ja valu. Ma naudin treeningute juhendamist ja sinna juurde kuuluvat suhtlemist. Miks teadlikult treenida? Sest see on tervise ja ilu võti ning kõrges eas sooviksin olla ikka veel toimekas.

Kvalifikatsioon:

 • Aeroobikatreener I - 25.10.2010

 • Zumba instruktor baaskoolitus 13.03.2010

 • LesMills BodyAttack instruktori baaskoolitus 21.12.2012

 • LesMills BodyBalance instruktori baaskoolitus 20.11.2014

 • LesMills BodyVive instruktori baaskoolitus 14.12.2014

 • BodyART rahvusvaheline treener, dets.2016

Osaletud koolitused

 • PowerVitality, koolitaja Barbara Raab, sept 2009

 • Funktsionaalse treeningu workshop ja ChiBall näidistreening, koolitaja Tiina-Mai Ott märts 2010

 • Summer Fit treenerite täiendkoolitus, Eesti Võimlemisliit, august 2010

 • Summer Fit treenerite täiendkoolitus, Eesti Võimlemisliit, august 2010

 • BlastFX instruktori koolitus ja instruktoriks saamine, koolitaja Fitness FX Limited , veebruar 2011

 • Body Sculpt workshop, Eesti Võimlemisliit august 2011

 • Fit Convention 2011 treenerite täiendkoolitus, Eesti Võimlemisliit, oktoober 2011

 • Summer Fit 2012 treenerite täiendkoolitus , Eesti Võimlemisliit, 2012

 • Nike Convention, märts 2012

 • Functional Training Workshop, American Fitness Academy koolitaja Janni Giannikakis aprill 2016

 • Täiendkoolitus "Harrastusspordi valud ja võlud", 2017.

Tule tasuta proovitrenni.