Anna ägedaid Hopa trenne oma kodukandis ja teeni lisaraha.

Kandideeri tasuta koolitusele!
 
 
Kui sinu kodukandis puuduvad kvaliteetsed rühmatreeningud, kuid on inimesed, kes trenni teha tahavad, siis tule Hopa instruktoriks ja paku neile ägedaid trennielamusi.

Teeni lisaraha

Anna trenne, tee mida armastad, ole eeskujuks teistele ja teeni lisaraha.

Ole iseenda boss

Otsusta ise, millal, kus ja kui
palju trenne anda tahad.

Puudub igakuine litsentsitasu

Riskivaba, maksad vahendustasu vaid siis, kui teenid raha.

Hopa instruktor räägib...
Hopa instruktor räägib...
Mida Hopa instruktor räägib?
Hopa instruktor räägib...
Kristiina Kaldas

 "Annan trenne Rapla linnas, Tantsustuudio saalis. Koha leidmise puhul saan tänada oma tütart, kes käib samas saalis võimlemas. Esimesi trenne andsin vaid kord nädalas ja pühapäeviti, sest alustasin keset spordihooaega (jaanuaris) ja parimad ajad oli juba võetud. Kuid ma ei lasknud sellest end morjendada, sest selgus et nii mõnelgi lapsevanemal sobib nädalavahetusel trennis käimine hoopis paremini. Esimesi trenne reklaamisin valla Facebooki lehel ja hopsti! Oli varsti Rapla Hopa Fit Facebooki grupis juba 70 liiget. Edasi jätkasin motiveerivate posituste tegemist vaid selles grupis. Pärast esialgset suurt inimeste tulva muidugi osalejate arv langes ja üsna lihtne oli end tabada mõttelt: kas ma teen midagi valesti? kas inimestele ei meeldi, kuidas ma trenni juhendan? Õnneks kujunes üsna peagi välja ka nö püsi-trenniliste punt, kes jagasis toetavaid sõnu ja pöidlaid. Ja viimane andis tugeva tõuke, et jah ma jätkan ja veel pikalt! Saan trenne juhendades imelisi emotsioone – nagu ütlen trennis käijatelegi: "trenni tehakse iseendale", siis ka trennide andmine kannab endas sama mõtet. Trenni juhendamine erineb minu päevatööst 180 kraadi, mistõttu naudin kogu tundi, soojendusest venituseni. Ja suurim rõõm on näha naisi/mehi kellel nt kätekõverdused või planguseis iga korraga aina paremini ja kergemalt välja tuleb. Justkui oma lapsed, keda oled jalgrattata sõitma õpetanud. Siiras rõõm!"
Mari-Liis Kalmus​

 "Annan trenne Kivi-Vigala rahvamajas. Koha kohta uurisin tuttava käest, et kas on võimalik rahvamajas trenne hakata andma ja kohe sain jaatava vastuse. Esimesed hopatajad leidsin suhtlemise kaudu. Tuttavatele sai räägitud, et plaan on trenne andma hakata ja nemad omakorda rääkisid oma tuttavatele ja nii see ring käima läks. Kindlasti oli Facebooki grupp suureks abiks reklaamimisel. Ma väga naudin trennide andmist teistele. Kõige parem osa on näha hopatajate väsinud nägusid, aga nad ütlevad pärast aitäh, nii hea trenn oli. Hopa trenne kavatsen anda nii kaua kui võimalik. Mulle meeldib koos teistega treenida ja jälgida hopatajaid, kuidas nad järk-järgult tugevamaks muutuvad. Trenni andmine on kerge, kuna kõik kavad on juba valmis tehtud. Saan teenida väikest lisaraha ja pakkuda trenne oma kodu lähedal. Võimalus koos hopatajatega vahvaid väljakutseid vastu võtta. Kui on soov ja rõõm koos teistega trennitada, siis tasub tulla Hopa instruktoriks ja sealt edasi on ainult superägedad trennielamused!"
Heili Timm​

 "Annan trenne Tõstamaa rahvamajas. Ilusa ilmaga teeme ka kooli staadionil. Trennide läbi viimise koht tuli tegelikult ise minu juurde. Kui meie rahvamaja juhataja kuulis, et olen läbinud edukalt Hopa instruktorite koolituse, tegi ta ise mulle ettepaneku trennide korraldamiseks. Trennilised olid tegelikult olemas juba varem – sama seltskond, kellega mitu aastat koos trennis oleme käinud, nende hulgas olid ka minu julgustajad, et instruktoriks hakata. Meil on hästi tore kogukond, igasugune info liigub väga hoogsalt. Infot trennide kohta liigub hästi nii suusõnaliselt kui ka FB vahendusel. Emotsioonid on meeli ülendavad. Alustades oli muretsemist ja ebakindlust väga palju, aga trennides osalejad annavad väga head tagasisidet ja nende julgustamise tõttu tunnen tänaseks ennast trenne andes hästi ja kindlalt. Arvan, et annan Hopa trenne, kuni huvilisi jagub. Endale ju väga meeldib. On tehtud ka ettepanek, et teha koostööd kooliga... Eks näis, ise olen optimistlik. Hopa instruktorina saan hoida ennast vaimses ja füüsilises tasakaalus, samuti annab see võimaluse arendada endas juhi omadusi. Trenni andmine annab nii palju positiivseid emotsioone. Samuti on tore kuuluda nii vahvasse Hopa Fit seltskonda, tunda, et sul on kindel seljatagune ja julgustav meeskond. Kindlasti on see tore võimalus panna ennast proovile. See on võimalus paremini tuttavaks saada oma kogukonnaga läbi aktiivse tegevuse. Kui on varasem sportlik kogemus olemas, saab kindlasti hakkama. Minul endal näiteks puudub treeneriks olemise kogemus, kuid tegutsen tänaseks üsnagi enesekindlalt. Iga uus katsumus on tore ja õpetab nii mõndagi enese kohta."
Maie Belova​

 "Annan trenne Rakvere Bowlingu teise korruse saalis. Kuna ma varem olen rühmatrennis käinud ja samas saalis olnud, siis teadsin kohe, et hakkan just seal Hopa trenne andma. Esimesed kliendid leidsin oma sõprade kaudu, pluss abiks olid erinevad sotsiaalmeedia grupid. Sain väga väga häid emotsioone – andsin ma oma esimese trenni, mis läks hästi, nüüd ootan juba väga uut trennipäeva – teistsugune tunne on saali ees olla ja anda päriselt trenni. Plaanin jätkata Hopa trennidega pikemalt, kuna esimene trenn oli tore, siis kibelen juba uusi trenne anda."
Hopa Fit

E-mail: info@hopatv.ee

Telefon: +372 5557 1232

Aadress: Tammsaare 41

                 Pärnu 80016

Kuule esimesena sooduspakkumistest

© 2020 Hopa Fit |  Privaatsus ja Kasutustingimused