top of page

Privaatsus ja tingimused

 1. Kasutades www.hopafit.ee Veebilehte ( edaspidi Veebilehte ) kinnitate, et olete allpool kirjeldatud tingimustest aru saanud ja aktsepteerite neid täielikult.

 2. Veebileht kannab endas informatiivset sisu. Veebileht ei võta vastutust informatsiooni aegumise ega lõpliku täpsuse eest. Veebileht ei vastuta informatsioonis esinevate puuduste eest.

 3. Kui kahtled mõne Veebilehe harjutuse sobilikkuses endale, ära tee seda ennem, kui Sinu arst on kinnitanud, et see on Sulle ohutu. Ole eriti tähelepanelik, kui oled ülekaaluline, taastud vigastusest, Sul on probleeme kõrge vererõhuga, Sul on südame veresoonkonna haigus, võtad regulaarselt ravimeid või Sul on mõni muu probleem tervisega. Ole tähelepanelik, kui oled rase või imetav ema. Kui tunned end harjutuste ajal kehvasti, lõpeta koheselt harjutuste tegemine. Hopa Fit OÜ ei vastuta ühegi vigastuse ega tervist kahjustava probleemi eest, mis on tekkinud Veebilehel olevate programmide järgimise tagajärjel.

 4. Veebilehe omanikule usaldatud isikuandmed on kaitstud ning neid ei jagata kolmandate osapooltega.

 5. Veebilehe kaudu võime koguda järgmiseid andmeid: 1) E-maili aadress ja nimi 2) üldine anonüüme statistika Veebilehe külastatavuse kohta. 

 6. Tarbija annab Veebipoes oma isikuandmeid sisestades Veebilehele õiguse neid andmeid töödelda ning kasutada (näiteks Toote kohaletoimetamiseks).

 7. Elektrooniliste andmete (e-mail) kasutamine toimub ainult siis kui Tarbija on andnud selleks oma nõusoleku.

 8. Kui pole märgitud teisiti on kogu Veebilehe sisu autoriõiguste valdaja Hopa Fit OÜ

 9. Sisule on lubatud viidata ainult siis kui on selgelt arusaadav, et tegemist on viitamisega ning viitele on lisatud Veebilehele viitav link.

 10. Veebilehe sisu kasutamine kommertseesmärkidel ei ole ilma eelneva kokkuleppeta lubatud.

Üldised müügitingimused
 1. Müügitingivused kehtivad hopafit.com lehe veebipoes ostja (edaspidi Tarbija) ning ettevõtja Hopa Fit OÜ (edaspidi Veebipood) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.

 2. Lisaks käesoleval lehel kirjas olevatele tingimustele reguleerib Tarbija ja Veebipoe vahelisi suhteid Eesti Vabariigis kehtiv Võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised olulised õigusaktid.

 3. Veebipoel on õigus teha müügitingimustes muudatusi. Muudatused kajastatakse siin veebilehel: www.hopafit.ee.ee/privacy/

Hinnainfo
 1. Kõik Veebipoes toodud hinnad on eurodes. Hinnad ei sisalda käibemaksu.

 2. Veebipoel on õigus teha müügitingimustes muudatusi. Muudatused kajastatakse veebilehel: hopatv.ee/privacy/

 
Tellimuse vormistamine läbi pangalingi
 1. Logi sisse oma kontole

 2. Tellimuse vormistamiseks vajutage lingile “Osta” ja siis "Esita tellimus"

 3. Tellimuse lõplikuks vormistamiseks sisestage vajalik informatsioon ning valige endale nimekirjast sobiv makseviis. Maksed toimuvad eurodes.

 4. Kontrollige enne tellimuse lõplikku kinnitamist andmeväljades oleva informatsiooni õigsust ning kontrollige üle ostukorvi sisu ja tutvuge ning märkige ära, et nõustute ostutingimustega. 

 5. Tellimuse täitmine toimub automaatselt ning tellitud kaup ja arve jõuab teie meiliaadressile tavatingimustel ühe tunni jooksul.

Tagastamisõigus ja pretensioonide esitamise kord
 1. Tarbijal on õigus pöörduda pretensioonide lahendamiseks Veebipoe poole .

 2. Tarbijal on õigus raha tagasi saada kui kaup ei vasta Veebipoes kirjeldatud sisule.

 3. Veebipood ei vastuta Tellijani kauba jõudmise hilinemise eest, juhul kui kauba kohale toimetamine viibis asjaolude tõttu, mida Veebipood ei saanud ette näha ega mõjutada.

 4. Lahendamata jäänud pretensioonide puhul on Tarbijal õigus pöörduda Tarbijakaitseameti poole.

bottom of page