Nimetu kujundus (1).png
Anna ägedaid Hopa trenne oma kodukandis ja teeni lisaraha.
 
 
Kui sinu kodukandis puuduvad kvaliteetsed rühmatreeningud, kuid on inimesed, kes trenni teha tahavad, siis tule Hopa instruktoriks ja paku neile ägedaid trennielamusi.
Untitled%20design-29_edited_edited.png
98265-200.png

Teeni lisaraha

Anna trenne, tee mida armastad ja teeni lisaraha.

704704-200.png

Ole iseenda boss

Otsusta ise, millal, kus ja kui
palju trenne anda tahad.

Ole eeskuju

Ole oma kogukonnas tervisliku eluviisi edendaja.

easy-icon-2.jpg.png

Hopa tugi 100%

Anname sulle kõik tööriistad, et edukaks instruktoriks saada.

Tahad saada instruktoriks?

Vaata videost,

  • kes sobivad Hopa instruktoriks,

  • mida Hopa pakub

  • miks on Hopa trennid erilised

  • kuidas näeb välja koolitus

Mida Hopa instruktor räägib?
kaldas1.jpg
Kristiina Kaldas
Keemia doktorant-nooremteadur
"Saan trenne juhendades imelisi emotsioone – nagu ütlen trennis käijatelegi: "trenni tehakse iseendale", siis ka trennide andmine kannab endas sama mõtet. Trenni juhendamine erineb minu päevatööst 180 kraadi, mistõttu naudin kogu tundi, soojendusest venituseni. Ja suurim rõõm on näha naisi/mehi kellel nt kätekõverdused või planguseis iga korraga aina paremini ja kergemalt välja tuleb. Justkui oma lapsed, keda oled jalgrattata sõitma õpetanud. Siiras rõõm!"
Mari-Liis Kalmus​
Andmesisedaja

 "Mulle meeldib koos teistega treenida ja jälgida hopatajaid, kuidas nad järk-järgult tugevamaks muutuvad. Kõige parem osa on näha hopatajate väsinud nägusid, aga nad ütlevad pärast aitäh, nii hea trenn oli. Trenni andmine on kerge, kuna kõik kavad on juba valmis tehtud. Saan teenida väikest lisaraha ja pakkuda trenne oma kodu lähedal. 
kalmus1.jpg
Heili Timm​
Loodusainete õpetaja

 "Trenni andmine annab nii palju positiivseid emotsioone. Samuti on tore kuuluda nii vahvasse Hopa seltskonda, tunda, et sul on kindel seljatagune ja julgustav meeskond. Kindlasti on see tore võimalus panna ennast proovile. See on võimalus paremini tuttavaks saada oma kogukonnaga läbi aktiivse tegevuse."
timm1.jpg
Ulla Orgusaar
Lasteaia juhataja

"Kui sa oled korra või kaks mõelnud, et ka sina võiksid olla Hopa instruktor, siis sellega oled juba Hopa instruktori tee endale avanud. Läbides koolituse saad teadmised, vajalikud tööriistad ja motivatsiooni ning kõik eeldused oma kodukohas elu edendada on sinu kätes.
ulla_edited.jpg