top of page
Nimetu kujundus (1).png

Soovid saada suveks vormi?
Hopa Ninja alustab 20. mai

  • 4x nädalas videotreeningud + 1x nädalas challenge

  • Saad parimasse vormi, ilma ekstreemse dieedita

  • Treeni täpselt seal ja täpselt siis, kui sulle sobib

  • Toitumiskava 150 tervisliku ja maitsva retseptiga

  • Õpid õigesti toituma – ära söö vähem, söö õigesti 

  • Töölehed, programmi juhised ja Fit Test

Hopa Ninja tutvustus

Hopa Ninja tutvustus

Play Video

Programm sobib sulle kui,

Tahad saada paremasse vormis ja sõbraks oma peegelpildiga. Teha midagi teistmoodi, et jõuda uuele tasemele. Tahad prinki tuharat, tugevaid kõhulihaseid ning vähendada rasvaprotsenti.

 

Tahad teha restarti oma toitumisele ja saada paika sobivad portsjonid, mis sobivad just sulle. Tahad süüa maitsvaid toite, mida on lihtne valmistada. 

 

Tahad olla heas vormis, energiline, terve ja elujõuline. Soovid kujundada püsivad harjumusi, mis neid eesmärke toetavad. 

Võid olla endas kindel,

et see on sinu selle suve võimalus – teeme 2 kuud tugevat tööd, mõõdame, räägime toitumisest, kujundame häid harjumusi ja vaatame, milleks me võimelised oleme.

 

Programmi osalemistasu on 19.90€ kuus. Kui aga jälgid 2 kuu jooksul oma toitumist, teed kaasa kõik trennid ja sinu cm siiski ei vähene, maksan sulle raha tagasi.

Lisaks Hopa Ninja programmis võistled nii iseenda kui teistega, kogud punkte ja astud uuele aastele vastu enesekindla ja tugevana. 

8 Põhjust osalemiseks:

Trennid

4x nädalas ootab sind ees  intensiivne treening, kus 30 min pingutame max ja lõpus ootab mõnus challenge. Trennides on sul vaja 2-3kg hantleid (või veepudeleid) ja kummilinti. 

Toitumine

Programmiga on kaasas toitumiskava koos tervislike 

retseptidega (150 tk.), töölehed ja toitumisjuhised. Toitud vastavalt oma kaloraažile ning samal ajal õpid tervisliku toitumise põhitõdesid. 

Mugavus

Võimalus treenida 24/7 endale sobival ajas ja kohas. Lihtne platvorm, mida saad kasadutada telefoni, tahvli või arvutiga. Treeni kasvõi pidžaamas, moepolitsei ei vaata.

Garantii

Kui oled programmi kaasa teinud täies mahus, kuid sinu Fit Testi tulemused ei parane ja cm ei vähene, saad kogu raha tagasi. Seega tulemused garanteeritud.

Pühendumine

2 kuud ja 4x nädalas teeme koos intensiivselt trenni. Annad endale lubaduse pingutada 100% ja saavutad oma eesmärgid.

Personaalsus

Oleme kõik koos kinnises FB  grupis. Olen sinu küsimuste jaoks alati olemas ja saan arvestada just sinu vajadustega. 

Motivatsioon

Sa oled osa ühtsest tiimist. Me motiveerime, innustame ja toetame üksteist. Aitame sul avastada, kui tugev ja sitke tegelikult oled.  

Tulemused

Sa oled 2 kuu pärast palju tugevam ja energilisem. Saanud juurde uusi vahvaid trennikaaslasi ning jätnud trenni hulga cm. 

Katrin Saare

Hopa Fit asutaja ja treener

Sport ja tervislik elustiil on minu suurim kirg. Usun sellesse, et tehes iga päev natuke paremaid valikuid oma liikumise, toitumise ja harjumuste juures, viib sihile.

 

Trennis olen sinu jaoks olemas, motiveerin, juhendan ja aitan sul avastada, kui sitke tegelikult oled.

Olen rahvusvaheliselt litsentseeritud personaaltreener ja toitumistreener.

bottom of page