Hopa HIIT algab SIIT
Alustame 15. november

2.png

4x nädalas intensiivsed HIIT videotreeningud

Uus toitumiskava 105 maitsva retseptiga vastavalt sinu kaloraazile

Eraldi fookuses tuhar ja kõht

Raha tagasi garantii, kui cm ei vähene või Fit Testi tulemused ei parane

39€

8 Põhjust osalemiseks:

Trennid

4x nädalas ootab sind ees 45 min intensiivne HIIT treening, kus 30 min pingutame max ja 15 min lõpus keskendume tuhara- või kõhulihastele. Trennides on sul vaja 2-3kg hantleid (või veepudeleid), raskemat kotti/hantleid ja kummilinti. 

Toitumine

Programmiga on kaasas toitumiskava koos tervislike 

retseptidega (105 tk.), töölehed ja toitumisjuhised. Toitud vastavalt oma kaloraažile ning samal ajal õpid tervisliku toitumise põhitõdesid. 

Mugavus

Võimalus treenida 24/7 endale sobival ajas ja kohas. Lihtne platvorm, mida saad kasadutada telefoni, tahvli või arvutiga. Treeni kasvõi pidžaamas, moepolitsei ei vaata.

Garantii

Kui oled programmi kaasa teinud täies mahus, kuid sinu Fit Testi tulemused ei parane ja cm ei vähene, saad kogu raha tagasi. Seega tulemused garanteeritud.

Pühendumine

Kuu aega ja 4x nädalas teeme koos intensiivselt trenni. Annad endale lubaduse pingutada 100% ja saavutad oma eesmärgid.

Personaalsus

Oleme kõik koos kinnises FB  grupis. Olen sinu küsimuste jaoks alati olemaas ja saan arvestada just sinu vajadustega. 

Motivatsioon

Sa oled osa ühtsest tiimist. Me motiveerime, innustame ja toetame üksteist. Aitame sul avastada, kui tugev ja sitke tegelikult oled.  

Tulemused

Sa oled kuu aja pärast palju tugevam ja energilisem. Saanud juurde uusi vahvaid trennikaaslasi ning jätnud trenni hulga cm. 

Võid olla endas kindel,

et see on sinu selle aasta viimane võimalus – teeme kuu aega tugevat tööd, mõõdame, räägime toitumisest, kujundame häid harjumusi ja vaatame, milleks me võimelised oleme.

 

Programmi osalemistasu on 39 € Kui aga jälgid kuu aja jooksul oma toitumist, teed kaasa kõik trennid ja sinu cm siiski ei vähene, maksan sulle raha tagasi.

Programm sobib sulle kui,

Tahad saada paremasse vormis ja sõbraks oma peegelpildiga. Teha midagi teistmoodi, et jõuda uuele tasemele. Tahad prinki tuharat, tugevaid kõhulihaseid ning vähendada rasvaprotsenti.

 

Tahad teha restarti oma toitumisele ja saada paika sobivad portsjonid, mis sobivad just sulle. Tahad süüa maitsvaid toite, mida on lihtne valmistada. 

 

Tahad olla heas vormis, energiline, terve ja elujõuline. Soovid kujundada püsivad harjumusi, mis neid eesmärke toetavad. 

Katrin Saare

Hopa Fit asutaja ja treener

Sport ja tervislik elustiil on minu suurim kirg. Usun sellesse, et tehes iga päev natuke paremaid valikuid oma liikumise, toitumise ja harjumuste juures, viib sihile.

 

Trennis olen sinu jaoks olemas, motiveerin, juhendan ja aitan sul avastada, kui sitke tegelikult oled.

Olen rahvusvaheliselt litsentseeritud personaaltreener ja toitumistreener.

TAGASISIDE

“Kõige suurem võit on minu jaoks aga ikkagi see, et ma tõesti nautisin trenni tegemist! HOPA HIIT trennid olid nii kaasahaaravad! 45 minutit möödub kiiresti ja kui muidu ma pean ennast ikkagi trenni tegema sundima, siis Hopa puhul tahtsin ka puhkepäevadel ikkagi liigutada ja lausa tundsin trennist puudust.” 

—  Maris