top of page

L, 13. nov

|

Pärnu

Hopa Baas koolitus

Tule õpi Hopa instruktoriks oma kodukohas. Anna iga kord erinevat Hopa Päevatrenni ning ole sportlikuks eeskujuks oma kogukonnale.

Registration is Closed
See other events
Hopa Baas koolitus
Hopa Baas koolitus

Time & Location

13. nov 2021, 10:00 – 17:00 GMT +2

Pärnu, Lao 12, Pärnu, 80042 Pärnu maakond, Estonia

About the Event

Hopa Fit pakub inimestele võimalust muuta oma elu aktiivsemaks ning tervislikumaks läbi erinevate veebitreeningute, saalitreeningute ning instruktorite koolituste.

Oleme enda ümber koondanud 6,5 tuhat fänni ning umbkaudu 80 instruktorit! See ongi üheks Hopa suurimaks plussiks- suur, kokkuhoidev ning aktiivne kogukond. Ka sina saad sellest osa olla. 

Tule õpi Hopa Fiti Päevatrennide instruktoriks ja anname sulle kõik vajaliku, et saaksid alustada trennide andmist oma kodukohas: Trennid, muusika, turundusmaterjalid ning aitame korraldada üritusi. Lisaks saad kutse instruktorite gruppi, kus saad häid mõtteid, kogemusi ja tuge oma instruktori teekonnal. Kuuled esimesena koolitustest, üritustest ning saad olla osa Hopa Fiti kujundamisest. 

Hopa päevatrennid on iga kord erinevad. Iga nädal saad ühe uue trenni. Meie poolt saad video, kus on olemas harjutused, muusika, taimerid ning piiksud, mis annavad märku pausist ja harjutuse algusest. Kõik, mis tegema pead on saali minnes ühendama arvuti või tahvelarvuti kõlariga, panema selle nii, et sa ise ekraani näed ja oled valmis trenniga alustama. 

Koolitusel õpid selgeks harjutuste tehnika, kuidas tundi juhendada ja kuidas saada edukaks instruktoriks, kelle juurde kliendid tahavad aastast aastasse tagasi tulla. 

Share This Event

bottom of page